
Жіноча спідниця-шорти ,бавовна коротка.
250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9791
- +380 (68) 006-25-79Stella.com.ua
Коротка спідниця-шорти для жінок.бавовна Стильна моделька,спідниця гарно тягнеться,в комплекті має ремінь.Є пара кишень.Застібається на блискавку та гудзик. Розміри:M-44,L -46 Розмір:М-44,обсяг стегон-91-96см,обсяг талії до 70см НОС-40см НОТ:33см Довжина зовнішнього шва-34см Низ-45см Розмір:L-46,обсяг стегон-97-104см,обсяг талії до 76см НОС-42см
НОТ-36см Довжина зовнішнього шва-35см Низ-48см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/46 |
| Обхват талії | 78 см |
| Обхват стегон | 104 см |
| Вид спідниці | Спідниця-шорти |
| Силует | Прилеглий |
| Посадка | Середня посадка |
| Колір | Коричневий |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Коттон |
| Склад | бавовна |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Стиль | Молодіжний |
| Оздоблення та прикраси | Пояс |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина виробу | 35 см |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | M/L |
| Застібка | Блискавка |
- Ціна: 250 ₴





