Футболка чоловіча трикотажна хакі на літо.Футболка з маленьким принтом.Добре тягнеться,приємна на дотик . Розміри:48,56. Розмір-48 -довжина виробу-67см,довжина рукава-21см,ширина плечей-43см,низ-50см. Розмір- 56 довжина виробу-70см,довжина рукава-22см,ширина плечей-48см,низ-58см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Just |
| Країна виробник | Туреччина |
| Модель | Футболка |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 56 |
| Обхват грудей | 112 см |
| Обхват талії | 96 см |
| Колір | Хакі |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Силует | Прямий |
| Фасон вирізу горловини | U-подібний |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стиль | Спортивний |
| Візерунки і принти | Бренд |
| Малюнки і написи | З написами |
| Застібка | Без застібки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 70 см |
| Довжина рукава вироба | 22 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | 2XL |
| Склад | волокна лайкри-розтягується і повертається у вихідну форму. |
| Щільність тканини | 180 г/м2 |
| Вид виробу | Футболка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴










