
Жіночий костюм бежевий сорочка і брюки літні
1 100 ₴
- Готово до відправки
- Код: 395976
- +380 (68) 006-25-79Stella.com.ua
Легкий,стильний та максимально комфортний костюм у натуральному бежевому відтінку.Комплект складається з вільної сорочки з рукавом та елегантних штанів,які візуально витягують силуєт та додають образу витонченості.Тканина приємна до тіла,що дихає-ідеально підходить для весни та літа.Універсальний образ:для прогулянок,щодня,в поїздки,для стильних міських образів.Сорочку можна носити як окремо,так і в комплекті,створюючи різні образи.Поєднується зкросівками,босоніжками або взуттям на підборах.Матеріал:американський креп.Розміри:42/44,46/48,50,52(3). Верх виробу. Розмір 42/44: Напівобхват грудей:54см,таліі 51см. Напівобхват стегон:52см.Довжина рукава:69см.Довжина виробу:68см. Розмір:46/48:Напівобхват грудей:56см.Напівобхват талії:54см.Напівобхват стегон:55см.Довжина рукава:71см.Довжина виробу:71см. Розмір:50/52.Напівобхват грудей:60см.Напівобхват талії:59см.Напівобхват стегон:58см.Довжина рукава:72см.Довжина виробу:71см. Низ-брюк. Розмір 42/44:Напівобхват талії:29см.Напівобхват стегон:49см.Довжина виробу:94см.Довжина кроку:71см.Посадка:28см. Розмір 46/48:Напівобхват талії:32см.Напівобхват стегон:52см.Довжина виробу:97см.Довжина кроку:72см.Посадка:30см. Розмір:50/52 Напівобхват талії:35см.Напівобхват стегон:55см.Довжина виробу:100см.Довжина кроку:73см.Посадка:31см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Made with love |
| Країна виробник | Україна |
| Обхват стегон | 106 см |
| Обхват грудей | 98 см |
| Обхват талії | 88 см |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Сорочка |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | Oversize 42-48 |
| Колір | Бежевий |
| Стиль | Повсякденний |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Креп |
| Склад | віскоза+полієстер,та єластан |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Фасон вирізу горловини | Сорочковий комір |
| Тип коміра | Відкладний |
| Довжина рукава вироба | 71 см |
| Фасон рукава | Довгий |
| Застібка | Гудзики |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність, Пам'ять |
| Стан | Новий |
| Костюм складається з | Сорочка, Штаны |
| Міжнародний розмір | Oversize S-L |
- Ціна: 1 100 ₴









