
Жіночий костюм з льону бежевий літній
1 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 395971
- +380 (68) 006-25-79Stella.com.ua
Легкий та стильний костюм із змішаного льону-ідеальний вибір для теплого сезону.Натуральна текстура тканини приємно відчувається на шкірі,дозволяє тілу дихати і дарує комфорт протягом дня.Вільний крій не сковує рух,а пояс на талії м'яко підкреслює силуєт.Бежевий відтінок виглядає дорого і легко поєднується з будь-якими аксесуарами-вид мінімалістичних до виразніших.Ідеальний для:прогулянок,міста,відпочинку,поїздок.Легкий і дихаючий матеріал,не ширяє в спеку.Вільний комфортний крій.Стильний образ.Стильний базовий колір.Універсальний комплект(можна носити окремо).Легкість,стиль та комфорт в одному образі.Розміри: 42/44; 46/48; 50/52; 54/56. Розмір:42/44 .Напівобхват грудей-55см,напівобхват талії-51см,напівобхват стегон-53см.Довжина рукава-33см,Довжина виробу-70см. Низ:напівобхват талії-30см,напівобхват стегон-52см.Довжина виробу-100см.Довжина кроку-71см.Посадка-29см. Розмір(верх) 46/48 Напівобхват грудей-61см.Напівобхват талії-56см.Напівобхват стегон-58см.Довжина рукава-34см.Довжина виробу-71см. Низ: напівобхват талії-32см.Напівобхват стегон-54см.Довжина виробу-101см.Довжина кроку-72см.Посадка-30см. Розмір:50/52.Напівобхват грудей-63см.Напівобхват талії-61.Напівобхват стегон-63см.Довжина рукава-35см.Довжина виробу-72см. Низ: напівобхват талії-34см,напівобхват стегон-56см.Довжина виробу-103см.Довжина кроку-73см.Посадка-31см. Розмер 54/56 Верх.Напівобхват грудей-66см.Напівобхват талії-64см.Напівобхват стегон-66см.Довжина рукава-38см.Довжина виробу-72см. Низ: напівобхват талії-35см,напів обхват стегон-60см.Довжина виробу-103см.Довжина кроку-73см.Посадка-33см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Made with love |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Обхват стегон | 63 см |
| Обхват грудей | 63 см |
| Обхват талії | 61 см |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Сорочка |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | Oversize 52-56 |
| Колір | Бежевий |
| Стиль | Повсякденний |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Льон |
| Склад | коттон,поліестр |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Фасон вирізу горловини | Сорочковий комір |
| Тип коміра | Відкладний |
| Довжина рукава вироба | 34 см |
| Фасон рукава | До ліктя |
| Застібка | Гудзики, Шнурівка |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Стан | Новий |
| Костюм складається з | Сорочка, Штаны |
| Міжнародний розмір | Oversize |
- Ціна: 1 200 ₴








