
Жіноча стьобана сумка на ланцюжку фіолетова,кросбоді,екошкіра,тренд 2026.
700 ₴
- Готово до відправки
- Код: CD-8895
+380 (68) 767-29-97
Stell.com.ua- +380 (68) 006-25-79Stella.com.ua
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча сумка через плече стьобана фіолетава з ланцюжком (плащівка).Стильна жіноча сумка у ніжного фіолетового відтінку-акцент,який одразу привертає увагу.М'яка стьобана текстура додає об'єму та преміального вигляду,а металевий ланцюжок підкреслює сучасний стиль. Ідеально доповнює як повсякденні,так і більш елегантні образи.Легка,зручна та містка-все необхідне завжди під рукою.Виглядає дорого.Універсальний формат через плече.Трендовий колір сезону.Комфортна у носінні.Ця сумка- про стиль,який відчувається без слів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alex&Mia |
| Країна виробник | Італія |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Нестандартна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Нейлон |
| Колір | Фіолетовий |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Магніт |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення під клапаном |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Оздоблення та прикраси | Ланцюг |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 245 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Довжина ручок | 680 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Упаковка | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴


