
Жіночий рюкзак-сумка чорний,стильний.Топ продаж.
770 ₴
- Готово до відправки
- Код: м.58-100
+380 (68) 767-29-97
Stell.com.ua- +380 (68) 006-25-79Stella.com.ua
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий рюкзак сумка Alex&Mia чорний еко шкіра стильний міський.Стильний жіночий рюкзак-сумка-ідеальне поєднання моди та зручності.Виконаний з якісної еко шкіри з легким глянцем,виглядає дорого та сучасно.Завдяки трансформеру легко носити як рюкзак або як сумка через плече.Ідеальний варіант для міста,роботи,прогулянок і подорожей.2в1: рюкзак+сумка.Якісна еко шкіра(м'яка,приємна на дотик).Знімний плечовий ремінь.Зручні відділення + передня кишеня.Міцна фурнітура.Стильний сучасний дизайн.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alex&Mia |
| Країна виробник | Італія |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 7 л |
| Матеріал | Екошкіра |
| Особливості | Водонепроникна тканина, Тверде дно |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 10 см |
| Висота | 30 см |
| Ширина | 27 см |
| Максимальне навантаження | 10 кг |
| Кишені | Фронтальний, Бічні, Задній |
| Вага | 400 г |
| Візерунки і принти | Написи |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 770 ₴
