
Жіночий міський міні-рюкзак із екошкіри стильний базовий коричневий(карамель)
590 ₴
- Готово до відправки
- Код: YH803
+380 (68) 767-29-97
Stell.com.ua- +380 (68) 006-25-79Stella.com.ua
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильний жіночий міні-рюкзак у базовому карамельному відтінку-ідеальний вибір на кожен день.Лаконічний дизайн,м'яка екошкіра та акуратна фурнітура створюють ефект дорого аксесуара.Зручний формат дозволяє взяти все необхідне,не перевантажуючи образ.Підходить як під casual,так і під більш елегантний стиль.Легкий,компактний та універсальний -той самий рюкзак,який пасує до всього.Універсальний колір(під усі),компактний,але місткий.Підходить як рюкзак,і як повсякденна сумка.Акуратний европейський стиль.М'яка фактура шкіри-виглядає дорожче.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sly |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 7 л |
| Матеріал | Екошкіра |
| Особливості | Водонепроникна тканина |
| Колір | Коричневий |
| Глибина | 11 см |
| Висота | 26 см |
| Ширина | 29 см |
| Максимальне навантаження | 10 кг |
| Кишені | Фронтальний, Бічні |
| Вага | 300 г |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 590 ₴

