
Рюкзак жіночий міський,стильний,коричневий з принтом,місткий,модний рюкзак для міста.
700 ₴
- Готово до відправки
- Код: м.8822
+380 (68) 767-29-97
Stell.com.ua- +380 (68) 006-25-79Stella.com.ua
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильний жіночий рюкзак в преміальному дизайні-ідеальне поєднання моди та зручності.Елегантний коричневий принт надає образу дорого та трендового вигляду.Виконаний із якісного екошкіри.Зручна форма містить структуру.Місткий-помістить все необхідне.Декілька відділень для порядку.Підходить на кожен день,прогулянки та поїздки.Рюкзак легко поєднувати з будь-яким гардеробом від casual до більш елегантних образів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sunstar |
| Країна виробник | Таїланд |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 10 л |
| Матеріал | Екошкіра |
| Особливості | Водонепроникна тканина, Тверде дно, Жорсткий каркас |
| Колір | Коричневий |
| Глибина | 17 см |
| Висота | 32 см |
| Ширина | 27 см |
| Максимальне навантаження | 15 кг |
| Кишені | Фронтальний, Бічні, Задній |
| Вага | 550 г |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴



