
Жіночий рюкзак сумка трансформер бежевий міський стильний повсякденний
700 ₴
- Готово до відправки
- Код: А-23
+380 (68) 767-29-97
Stell.com.ua- +380 (68) 006-25-79Stella.com.ua
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильний жіночий рюкзак у благородному бежевому відтінку-ідеальне поєднання елегантності та практичності.Виконаний з якісної еко шкіри з м'якою фактурою,приємний на дотик і стійкий до зношування.Зручний формат трансформера дозволяє носити як рюкзак або як сумку через плече.Міский,але акуратний-ідеально підходить для щоденних справ,прогулянок та подорожей.Лаконічний дизайн легко поєднується з будь-яким образом-від casual до більш елегантного.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Browns |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 7 л |
| Матеріал | Екошкіра |
| Особливості | Водонепроникна тканина |
| Колір | Світло-коричневий |
| Глибина | 13 см |
| Висота | 27 см |
| Ширина | 28 см |
| Максимальне навантаження | 10 кг |
| Кишені | Фронтальний, Бічні, Задній |
| Вага | 512 г |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴



