
Жіноча стьобана дорожня сумка пудра велика .
780 ₴
- Готово до відправки
- Код: m.302
+380 (68) 767-29-97
Stell.com.ua- +380 (68) 006-25-79Stella.com.ua
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильна та практична жіноча сумка у ніжному пудровому кольорі-ідеальний вибір для поїздок,спорту та повсякденного використання.Легка,містка та зручна-у неї легко помістяться всі необхідні речі.Стьобана дизайн надає сумці дорогий та акуратний зовнішній вигляд,а щільний матеріал добре тримає форму.Підійде як:дорожня сумка,спортивна сумка,сумка до пологового будинку,повсякденна містка сумка.Ніжний відтінок виглядає дорого та універсально поєднується з будь-яким стилем.Колір пудрово-темно-рожевий.Матеріал:щільна тканина(стьобана).Ручки+плечовий ремінь.Легка та містка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Трапеція |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Комбінований |
| Колір | Пудровий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 380 мм |
| Довжина | 630 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Довжина ручок | 510 мм |
| Довжина плечового ременя | 1100 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Упаковка | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 780 ₴


